O mně

jirichlanStudium práv na Právnické fakultě Palackého Univerzity v Olomouci jsem ukončil v roce 2007 a v roce 2011 jsem s prospěchovým stupněm výtečně složil advokátní zkoušku.
Následně jsem působil ve dvou pražských advokátních kancelářích, které se zabývají širokým spektrem právního poradenství.

V současné době se zabývám poskytováním právního zastupování zejména v oblasti sekce Nabízím/služby. Jak vyplývá z této nabídky právních služeb, snažím se je vždy jednat s osobním přístupem a s ohledem na individualitu a zájmy klienta.

Při výkonu svého povolání spolupracuji s účetní společností ASC Accounting, s.r.o., kanceláří insolvenčního správce a dalšími hospodářskými subjekty, jako např. ČNVFEF (Český národní výbor frankofonního ekonomického fóra).

Samozřejmě jsem členem České advokátní komory, která je povolána řešit případné spory vzniklé z poskytování právních služeb klientovi – spotřebiteli, a proto dle své zákonné povinnosti upozorňuji, že klient je oprávněn se na tuto organizaci obrátit v souladu se zákonem o ochraně spotřebitele.